Мінеральна штукатурка


Home / Мінеральна штукатурка

Мінеральна штукатурка ECO FACADE S-03

Мінеральна штукатурка ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» призначена для оздоблення поверхонь при виконанні зовнішніх та внутрішніх робіт. Її застосовують для нанесення на стійкі мінеральні основи ( бетонні, цементно-вапняні, азбестоцементні, гіпсові ), армований шар в системах утеплення з використанням пінополістирольних і мінераловатних плит, а також на гіпсокартонні та деревостружкові плити. 

Декоративна мінеральна штукатурка
Декоративна мінеральна штукатурка ECO FACADE S-03
Мінеральна штукатурка ECO FACADE S-03 характеризується як:
  • атмосферостійка
  • паропроникна
  • гідрофобна
  • екологічно чиста
  • економічна в розході

ЦІНА: 189 грн за 25кг

Після висихання штукатурку можна додатково покривати фарбою. Мінеральна штукатурка «короїд»,  «баранек» Bravomix S-03, ефективно використовуюється як при оздобленні фасадів будинків, так і для створення декоративного покриття на стінах в середині приміщень ( під’їзди, сходові клітки, коридори, тощо ).

Штукатурну масу нанести рівномірним шаром на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя або терки. Після цього за допомогою пластикової терки надати поверхні фактурного вигляду. Для того, щоб уникнути з’єднань, штукатурку необхідно наносити і затирати ( дотримуючись правила «мокрим по мокрому») по визначених архітектурних межах за один робочий цикл, а у випадку їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярної стрічки. Покривати фактурну поверхню фарбою можна не раніше 3-х діб після її висихання. Поверхню стін під час нанесення мінеральної штукатурки слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вищенаведені рекомендації будуть дійсними при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння штукатурки відбудеться через 3 доби. Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Мінеральна штукатурка «короїд»,  «баранек» Bravomix S-03 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Технічні характеристики

Склад Суха суміш на основі високоякісного цементу, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок
Кількість води для приготування клейової суміші 0,17-0,21л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою не менше 0,5 мПа
Температура використання суміші від +5° С до +30° С
Температура експлуатації від -40° С до +70° С
Розмір зерна 1,5мм; 2 мм; 2,5мм
Паропроникність не менше 0,05мг/мгод Па
Морозостійкість не менше 75 циклів
Середній розхід «баранек» 2,4 – 2,7 кг/м² ( 1,5мм ); 3,1-3,4 кг/м² ( 2мм )
Середній розхід «короїд» 2,6 – 2,9 кг/м² ( 2мм ); 3,2-3,5 кг/м² ( 2,5мм )
contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31