Фасадна акрилова фарба


Home / Фасадна акрилова фарба

Фасадна акрилова фарба ECO FACADE FP-04

Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 використовується для декорування мінеральних штукатурок типу «баранек» та «короїд»,  в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних плит, бетонних та інших мінеральних будівельних поверхонь.

Фасадна акрилова фарба ECO FACADE FP-04
Фасадна акрилова фарба ECO FACADE FP-04
Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 характеризується як:
  • атмосферостійка
  • гідрофобна
  • екологічно чиста
  • економічна в витратах

ЦІНА: 590грн за 10л

Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 виготовляється на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів. Вона утворює матове, декоративно-захисне покриття; є атмосферостійкою, гідрофобною, стійкою до миття, економічною у витратах та екологічно безпечною. Колорується відповідно до => колекції кольорів FTS FACADE => високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів.

Підготовка та нанесення

Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою ( але не більше 4% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Фасадну акрилову фарбу ECO FAСADE FP – 04 наносити за  допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 3-4 години. За інших погодних умов ці показники можуть змінюватися і тривати до 8 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу.

Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що не відповідають зазначеним.

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану фарбу не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С – 24 місяці від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Розхід

1 літр / 5,5 – 6,5 м² при одношаровому нанесенні по фактурній поверхні 1 літр / 8 – 9 м² при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.

Тара

Відро 5л; відро 10л.

contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31