Фасадна силіконова фарба


Home / Фасадна силіконова фарба

Фасадна фарба силіконова ECO FACADE FP-04

Фасадна фарба силіконова ECO FAСADE FP – 04 призначена для фінішного декоративного покриття мінеральних штукатурок типу «баранек» та «короїд», які використовують в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних та мінераловатних плит; бетонних та інших будівельних поверхонь.

 

Фасадна фарба силіконова «ECO FACADE FP-04»
Фасадна силіконова фарба ECO FACADE FP-04
Фасадна фарба силіконова ECO FACADE FP-04 характеризується як:
  • атмосферостійка
  • паропроникна
  • водовідштовхуюча
  • екологічно чиста
  • економічна в розході

ЦІНА: 750 грн за 10л

char-pin6

Фасадна фарба силіконова ECO FAСADE FP – 04 є високоякісним, декоративно-захисним матеріалом, виготовленим на основі силіконових смол, мінеральних наповнювачів та добавок. Фарба надає поверхням естетичного вигляду, є атмосферостійкою, паропроникною, водовідштовхуючою, стійкою до забруднення, економічною в розході та екологічно чистою. Колорується відповідно до =>колекції кольорів FTS FACADE=> високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. 

 

Підготовка та нанесення

Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою ( але не більше 4% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари.

Фасадна фарба силіконова ECO FAСADE FP – 04 наноситься за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 3-4 години. За інших погодних умов ці показники можуть змінюватися і тривати до 7 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що не відповідають зазначеним.

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану фарбу не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Фасадну силіконову фарбу ECO FAСADE FP – 04 оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Розхід

1 літр / 5,5 – 6,5 м² при одношаровому нанесенні по фактурній поверхні; 1 літр / 8 – 9 м² при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.

Тара

відро 5л; відро 10л.

contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31