Грунт кварцовий акриловий


Home / Грунт кварцовий акриловий

Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP-05

Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP-05 призначений для підготовки мінеральних поверхонь, армованого шару в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних плит, інших стійких будівельних поверхонь до нанесення декоративно–оздоблювальних матеріалів. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Грунт кварцовий акриловий QP-05
Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP-05
Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP-05 має має такі характеристики:
  • підвищує адгезію
  • вирівнює водопоглинання поверхні
  • екологічно безпечний

ЦІНА: 314 грн за 10л

 

Грунт наносити на суху, чисту та міцну основу. Покривати кварцовим грунтом поверхню можна за допомогою щітки або валика при температурі від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 10–12 годин. При інших умовах цей час буде змінений.

Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. До повного висихання оберігати від надмірної вологості. Під час нанесення берегти очі та шкіру. У випадку попадання грунту в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP-05 оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.

Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Тара: відро 10л.

Розхід: 1літр / 3,5–4 м².

contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31