Грунт універсальний


Home / Грунт універсальний

Грунт універсальний ECO FACADE P-06

Грунт універсальний призначений для зміцнення мінеральних поверхонь перед виконанням декоративно-оздоблювальних, теплоізоляційних, гідроізоляційних та інших робіт.

грунт універсальний ECO FACADE P-06
Грунт універсальний ECO FACADE P-06
Грунт універсальний ECO FACADE P-06 має такі характеристики:
  • зміцнює поверхню
  • вирівнює водопоглинання 
  • екологічно безпечний
  • готовий до застосування

ЦІНА: 95грн за 10л

Склад: полімерна дисперсія, мінеральні наповнювачі та модифікуючі добавки. Перед використанням необхідно ретельно збовтати. Грунт наносити на суху, чисту і тверду основу. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Грунт універсальний ECO FACADE P-06 наносити за допомогою валика або щітки при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 2–4 години. При інших умовах цей час буде змінений. Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. До повного висихання оберігати від надмірної вологості. При використанні грунту в інших цілях і умовах, що суперечать вказаним, рекламації виробником розглядатися не будуть. Грунт універсальний оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С–12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на етикетці.

Тара: каністра 5л; 10л.

Розхід: 0,12–0,15 л/м².

contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31