Клей для пінопласту


Home / Клей для пінопласту

Клей для пінопласту ECO FACADE G-01

Клей для пінопласту ECO FACADE G-01 – це будівельна суміш на цементній основі, яку використовують для приклеювання плит з пінополістиролу в системах теплоізоляції. Основа, на яку буде виконуватися приклеювання пінополістирольних плит повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть понизити адгезію клею. При необхідності значні тріщини та нерівності вирівняти штукатурною масою та прогрунтувати грунтом глибокого проникнення.

Клей для пінопласту ECO FACADE G-01 має такі характеристики:
  • атмосферостійкий
  • паропроникний
  • екологічно безпечний
  • висока адгезія
ЦІНА: 71грн за 25кг

Застосування та нанесення

Приклеювання плит з пінопласту виконують суцільним, смуговим або маяковим способами. Незалежно від обраного способу приклеювання, клей для пінопласту ECO FACADE G-01 нанести на відстані 15-20 мм від країв утеплювача по всьому його периметру. Після нанесення клею, утеплювач слід одразу ж встановити в проектне положення і притиснути до поверхні. Плити приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Механічне кріплення утеплювача фасадними дюбелями виконувати не раніше 3-х діб після приклеювання його до основи. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вищевказані рекомендації будуть максимально ефективними при температурі +200 С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 8-ми діб. При інших умовах ці показники можуть змінюватися.

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Клей для пінопласту ECO FACADE G-01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками
Кількість води для приготування клейової суміші 0,17-0,2л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Температура використання суміші від +5° С до +30° С
Температура експлуатації від -35° С до +65° С
Товщина шару до 15 мм
Розхід (залежить від величини нерівностей поверхні) 4,5-6 кг/м2
contacts

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ?

Ви можете зателефонувати нам, або замовити продукцію через форму замовлення дзвінка.   Прийом замовлень по телефону відбуваються з 8.00 по 18.00.  Прийом замовлень через форму зворотнього дзвінка круглодобово, але узгодження деталей також у робочий час –  з 8.00 по 18.00.

  (097) 622 81 31